CEREAL&WHEY 30%

CEREAL&WHEY 30%

CEREAL&WHEY 30%

Nutričně vyvážený nápoj (sypká směs pro přípravu nápoje) s obsahem syrovátkových bílkovin a drcených cereálních vloček (ovesných)

CEREAL&WHEY 30% je vhodný jako snídaně, svačinka mezi jídly, může nahradit jedno hlavní jídlo denně.  Použité drcené cereální instantní vločky jsou vyrobeny netradiční metodou z celých zrn ovsa. Před lisováním jsou zrna šetrně tepelně opracovány a poskytují maximální využitelnost obsažených sacharidů, bílkovin, nenasycených masných kyselin, vitamínů i minerálních látek. 

Výrobek obsahuje 30 % syrovátkového proteinového koncentrátu (WPC – Whey Protein Concentrate) získaného šetrnou metodou CFM (Cross-Flow Microfiltration), která zachovává optimální funkčnost a využitelnost obsažených aminokyselin: zejména: kyselina glutamová, leucin, isoleucin, valin, lysin, alanin, prolin, treonin, arginin, tyrosin aj., minerálů: vápník, hořčík, draslík, fosfor aj., i vitamínů: cholin, niacin (B3), thiamin (B1), riboflavin (B2), kyselina pantotenová (B5), kyselina listová (B9), aj.CEREAL&WHEY je vyvinut tak, aby při konzumaci tělu dodával vyvážené množství živin po dobu minimálně 4 – 6 hodin. Tato hodnota samozřejmě závisí na aktivitě a fyzickém stavu jednotlivce.

 


*** V grafu lze vidět porovnání obsahu glykogenu v krvi po konzumaci BĚŽNÉ SNÍDANĚ - sladký ovocný jogurt, sladké pšeničné kaše, lupínky, chléb s máslem a medem apod. a po konzumaci CEREAL&WHEY  ***

 

 

CEREAL&WHEY nezatěžuje organismus přebytkem jednoduchých cukrů (glukózy, fruktózy). Nadbytek těchto monosacharidů má přímý vliv na zvýšenou tvorbu inzulinu, se všemi svými, zejména dlouhodobými negativy.

 

CEREAL&WHEY obsahuje velmi dobře vstřebatelné aminokyseliny, které jsou nezbytné pro správnou funkci organismu. Velmi důležitý je i poměr jednotlivých aminokyselin, zejména s ohledem na pravidlo limitující aminokyseliny (Rubnerův zákon limitující aminokyseliny). To znamená, že z přijatých aminokyselin se jich do vlastních proteinů zabuduje jen tolik, kolik odpovídá množství nejméně zastoupené esenciální aminokyselině.

 

Velkou a častou chybou pro metabolismus člověka je právě nedostatek bílkovin, potažmo aminokyselin u prvního jídla po probuzení, tedy snídaně. Tělo vnímá tento stav jako ohrožující a spolu s nedostatkem energie po ránu, začne v krátké době tvořit tukové zásoby.

 

Proto, pokud začnete den s CEREAL&WHEY – s nutričně vyváženými poměry aminokyselin a sacharidů – uvidíte velmi rychle ten rozdíl! Celé dopoledne se budete cítit svěží, plní energie a sil.    


.... A nebudete mít chuť na jiné jídlo.

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fotogalerie


    zavřít okno