O společnosti

Společnost NUTRIFITNESS, s.r.o. byla založena v roce 2015 za účelem výroby české sportovní výživy a doplňků stravy, nejen pro profesionální a amatérské sportovce všech úrovní, ale i pro širokou veřejnost, která upřednostňuje zdravý životní styl.   

Jelikož aktivně sportujeme a není nám jedno, v jaké kvalitě doplňky stravy jíme, nechtěli jsme se smířit s nabídkou nedohledatelných zdrojů nejasného původu, s celou řadou nevhodně zvolených přídatných látek, které na trhu převládají.

V NUTRIFITNESS používáme pouze suroviny nejvyšší kvality a v maximální míře používáme přírodní suroviny, včetně přírodních aromat a barviv. Při jejich výběru vycházíme nejen z vlastních zkušeností od  univerzitní teorie, po dlouholetou praxi v oblasti výživy, technologie a výroby potravinářských surovin, výroby směsí a doplňků stravy v ČR i zahraničí, ale také kooperací s univerzitami.

Díky vlastnímu výrobnímu zázemí, vývojové laboratoři a široké spolupráci při vývoji nových výrobků s profesionálními i amatérskými sportovci, máme možnost rychle reagovat na vývojové trendy a zařazovat HI-TECH výrobní technologie (řízené uvolňování aktivních látek, „kapsulace“ surovin aj.). Všechny naše výrobky jsou notifikovány příslušným Ministerstvem zdravotnictví ČR, případně Ministerstvem zemědělství ČR.

Ceny výrobků se snažíme mít přístupné, ačkoli používání přírodních, šetrně získávaných a vysoce využitelných surovin s sebou nesou vyšší náklady. Dosažení výhodných cen pro naše zákazníky nám umožňuje vlastní výrobní zázemí a eliminace vícestupňové distribuce.

 

CÍLE NUTRIFITNESS:

DŮRAZ NA PŘÍRODNÍ SUROVINY NEJVYŠŠÍ KVALITY

PERMANENTNÍ VÝVOJ A VÝZKUM

SPOLUPRÁCE SE SPORTOVCI

PROFESIONALITA

SERVIS & RYCHLOST